Poznávací zájezd světem Paraworld
zdroj: tisková zpráva

Poznávací zájezd světem Paraworld

21. 4. 2006 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

O 3D real-time strategii s názvem Paraworld jste se na našich stránkách mohli dočíst už několikrát (dokonce jsme tu měli i rozhovor).

Už tedy víte, že se její děj odehrává v jednom paralelním světě tvořeném pěti klimatickými zónami, kde vedle lidí žijí spokojeně rovněž různá prehistorická zvířata (40 z 50 druhů patří do skupiny dinosaurů). Lidé obývající Paraworld jsou soustředěni do tří domorodých kmenů - Norsemen, Dustriders a Dragon Clan. Každý z nich se něčím vyznačuje. Norsemani, kteří by se dali připodobnit k evropským Seveřanům, například vynikají v budování obranných opevnění. Příslušníci Dragon Clanu, připodobňovaní k Asiatům, zase pronikli do umění kamufláže a líčení pastí. Naproti tomu Dustriders, něco na způsob Afričanů, se naučili žít v naprosté harmonii s faunou kolem sebe.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Společnost Sunflowers už odhalila podrobnosti o dvou ze tří výše zmíněných kmenů. Dnes to bylo konkrétně ke kmenu Dustriders. Jelikož tyto informace doprovodily také nové obrázky, zveme vás tímto do naší galerie. Jak už bylo řečeno, Dustriders se naučili žít v harmonii s přírodou. Narozdíl od jiných se dinosauřích obrů nebojí, nýbrž je dokonce ochočují a označují si je speciálními ornamenty. V žádném případě to ale nejsou pacifisté. Naopak jsou to zdatní válečníci, převážně kočovní. Nicméně poté, co se někteří z nich usadili, vyrostlo na tomto místě město, které se stalo spirituálním a ekonomickým centrem, stejně jako domovem lidí různých národností.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články