zavřít

Poznávací zájezd světem Paraworld

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O 3D real-time strategii s názvem Paraworld jste se na našich stránkách mohli dočíst už několikrát (dokonce jsme tu měli i rozhovor).

zdroj: Archiv

Už tedy víte, že se její děj odehrává v jednom paralelním světě tvořeném pěti klimatickými zónami, kde vedle lidí žijí spokojeně rovněž různá prehistorická zvířata (40 z 50 druhů patří do skupiny dinosaurů). Lidé obývající Paraworld jsou soustředěni do tří domorodých kmenů - Norsemen, Dustriders a Dragon Clan. Každý z nich se něčím vyznačuje. Norsemani, kteří by se dali připodobnit k evropským Seveřanům, například vynikají v budování obranných opevnění. Příslušníci Dragon Clanu, připodobňovaní k Asiatům, zase pronikli do umění kamufláže a líčení pastí. Naproti tomu Dustriders, něco na způsob Afričanů, se naučili žít v naprosté harmonii s faunou kolem sebe.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Společnost Sunflowers už odhalila podrobnosti o dvou ze tří výše zmíněných kmenů. Dnes to bylo konkrétně ke kmenu Dustriders. Jelikož tyto informace doprovodily také nové obrázky, zveme vás tímto do naší galerie. Jak už bylo řečeno, Dustriders se naučili žít v harmonii s přírodou. Narozdíl od jiných se dinosauřích obrů nebojí, nýbrž je dokonce ochočují a označují si je speciálními ornamenty. V žádném případě to ale nejsou pacifisté. Naopak jsou to zdatní válečníci, převážně kočovní. Nicméně poté, co se někteří z nich usadili, vyrostlo na tomto místě město, které se stalo spirituálním a ekonomickým centrem, stejně jako domovem lidí různých národností.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.