Power of Destruction má vydavatele
zdroj: tisková zpráva

Power of Destruction má vydavatele

12. 2. 2007 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Když jsme loni v listopadu psali o budgetové first-person střílečce Power of Destruction, bylo to v duchu, že se již blíží její vydání.

Tehdy jsme vycházeli z informací, jež byly uveřejněny na stránkách jejích vývojářů, studia Profenix, které však konkrétní termín neuvádělo, neboť v té době nebyli známi ani vydavatelé. Teď už je tomu jinak a my víme, kdy a s kým tento titul poputuje na pulty obchodů. Ale než se k tomu dostaneme, nechte se ještě pozvat do naší galerie, kde jsou k vidění nové screenshoty.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

A nyní k těm termínům. Už od poloviny února bude Power of Destruction dostupná hráčům ze zemí bývalého Sovětského svazu, a to díky společnost Akella Corp. V Evropě, USA, Austrálii a na Novém Zélandu ji ještě během prvního čtvrtletí vydá Alten8 Ltd.

Power of Destruction je vyvíjena na úplně nové 3D technologii zvané S2Engine, kterou vyvinuli sami Profenix. I přesto má z této hry na hráče dýchnout atmosféra starých titulů, jako např. Operation Wolf. Příběh našel inspiraci v 2. světové válce, jejíž děj uvádí do alternativy, v níž si Hitler podmanil celý svět, a přestože tím trpí všichni, včetně německých vojáků, nikdo se mu nemá odvahu postavit. Až jednou... a to budete vy. Power of Destruction vám nabídne tři herní módy - kampaň, Time Attack, One vs. One; 11 misí tří odlišných typů a 5 různých zbraní.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články