zavřít

Pouštní krysou v Conflict: Desert Storm

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dovedli byste si představit Flashpoint zasazený do pouště, přesněji řečeno do prostředí Perského zálivu? Asi si odpovíte, že ano, ostatně se do Flashpointu připravuje i mód Desert Blast, který bude právě o tom.

zdroj: Archiv

Dříve se však patrně dočkáme hry Conflict: Desert Strom, která by měla být podobná nejen Flashpointu, ale třeba i poslednímu dílu Delta Force: Land Warrior a už rok na ni pracují britští SCI, tým proslavený díky Carmageddonu. Dnes se na internetu objevilo hned 16 skvělých obrázků z této hry:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Během války v Perském zálivu dostanete na starost tým elitních vojáků, se kterými budete plnit speciální úkoly tak, jako třeba ve včera recenzovaném Ghost Reconu. Asi nemá cenu zdůrazňovat, že každý voják bude získávat zkušenosti a schopnosti, takže si budete muset dávat velký pozor na ztráty v boji. O kvalitách hry nejlépe napoví dvě videa (2,5 MB a 10 MB, DivX), která určitě stojí za shlédnutí.
zdroj: FragLand zdroj: Archiv

leon+jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.