Pouliční závody Adrenalin 2: Rush Hour
zdroj: tisková zpráva

Pouliční závody Adrenalin 2: Rush Hour

10. 5. 2006 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vývojářské studio Gaijin Entertainment se rozhodlo navázat na svůj předchozí projet s názvem Adrenalin a zapracovat na jeho pokračování, ze kterého vám můžeme už dnes ukázat čtveřici screenshotů a renderovaný filmeček (7 MB, DivX).

Nová hra se jmenuje Adrenalin 2: Rush Hour a objevit se má někdy letos. Napadlo-li vás, že původní titul ještě nevyšel, nejste sami, avšak vývojáři i vydavatelská společnost 1C svorně tvrdí, že Adrenalin zaplavila obchody už loni a sklidila značný úspěch. Zřejmě tím myslí pouze rusky mluvící země. Pokud vím, tak nejbližší evropské vydání se chystá v Německu, a to prostřednictvím berlínské společnosti Frogster Interactive letos na přelomu května/června (viz zde).

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

S Adrenalin 2: Rush Hour se spustíte do světa hazardních závodů probíhajících během dopravní špičky, šílených kousků a nočních soutěží v ulicích Moskvy. Pokud rádi dráždíte pedál plynu až na podlahu, máte jedinečnou šanci vyřádit se tímto způsobem právě v této hře a nezkazit si tak adrenalinovou euforii žádnou zbytečnou kolizí, která hrozí v reálu. Mimochodem, ani v Adrenalin 2 se nevyplácí podceňovat policisty. I ti totiž mají dobré řidiče, kteří se dokáží bravurně proplétat ulicemi zapráskanými stovkami aut a hromadnými haváriemi, aniž by přitom hleděli na nějaký ten škrábanec či promáčknutý plech svého vozidla. Vy sami budete mít na výběr z 25 sportovních žihadel nažhavených na případné tunění. Hra má jinak disponovat novým fyzikálním enginem, dynamickým systémem dne a noci, prvky RPG (řidič bude získávat jízdou zkušenosti a zdokonalovat se ve svých schopnostech) a nabídkou různých herních módů, včetně multiplayerových.
zdroj: Gaijin

korgull

Nejnovější články