zavřít

Poslední obrázky z Echelona

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydání futuristického akčního simulátoru Echelon od Buka Entertainment (zase ti Rusáci:) je očekáváno v nejbližší době, a tak vám možná přinášíme již poslední obrázky před samotným vydáním hry.

zdroj: Archiv

Echelon rozhodně exceluje po grafické stránce, což můžete posoudit i z následujících obrázků, které zachycují souboj letounů Cyclona a Tempesta. Doporučit mohu i toto demo a naše preview.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

V Echelonu hrajete za pilota působícího v letce galaktické federace v roce 2351. Nedávno se pro federaci objevila nová hrozba - rebelové z rasy Veliánů. Ti byli do federace přijati teprve před pár lety kvůli netrpělivě očekávané technologii Zero-T, která umožňuje velmi rychlou přepravu mezi planetami na nichž je Zero-T instalováno. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.