Pompolic: Call for Heroes - boj s Dark Souls
zdroj: tisková zpráva

Pompolic: Call for Heroes - boj s Dark Souls

6. 9. 2006 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Srbská vývojářská společnost Quotix Software vypustila nějaké čerstvé screenshoty ze svého nového projektu z žánru akčních RPG - Pompolic: Call for Heroes a my vás tímto zveme do naší galerie na jejich prohlídku.

Děj této hry je zasazen do fantasy světa středověkého stylu, do nějž před mnoha lety začaly skrz náhle se otevřivší dimenzionální bránu pronikat armády démonů, které vedeny záhadnou a nadpřirozenými silami obdařenou bytostí jménem Pompolic poměrně rychle zamořily skoro celou planetu. Cílem Pompolica je proměnit lidi na přisluhovače temnoty a k tomu mu pomáhají jeho služebníci, tzv. "Dark Souls", neustále chráněni hordami monster. Původních obyvatel už je jen hrstka a příliš šancí na přežití nemají. Nějaká naděje v jejich srdcích však přeci jen zůstává. Věří, že se mezi nimi najde nějaký hrdina, který bude mít dost odvahy a síly zničit Pompolicovy "Dark Souls" a tím i jeho samotného.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Pompolic: Call for Heroes se bude hrát z perspektivy třetí osoby. Těšit se můžete na spoustu akce a jak už bylo řečeno, na prvky RPG. Herní svět má být rozdělen do 12 oblastí, map. Jsou prý dost velké a pokaždé, když byste začali hrát znovu, se ocitnete v jiné jejich části. Uvnitř takové mapy jsou všechny lokace dostupné buď přímo, anebo prostřednictvím teleportů. Zajímavé je, že vaše působení zde bude časově omezené. Na pochytání všech "Temných duší" budete mít daný limit. Na výběr budete mít ze dvou předdefinovaných postav - válečníka a amazonku. Každá z nich bude obdařena jinými schopnostmi a vybavena unikátními zbraněmi - válečník se specializuje na boj zblízka, amazonka preferuje zbraně použitelné na větší vzdálenost. Bojovat budete s 18 typy monster, která budou většinou útočit ve skupinkách. Až je všechny zvládnete, naberete přitom dost zkušeností (za každé zabité monstrum dostanete určitý počet bodů, jež bude možné rozdat mezi sílu, zdraví a obrnění) a získáte potřebné vybavení, budete si muset poradit ještě s finálním bossem. Boj bude probíhat způsobem pro tyhle hry typickým.
zdroj: PR, IGN

korgull

Nejnovější články