zavřít

Pokračování F1 Racing Simulation na cestě

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

UbiSoft dnes oznámil další pokračování série závodů F1 Racing Simulation 3 pro PC.

Jedná se zřejmě o jakousi náhradu za F1 Racing Championship 2, o němž jsme neslyšeli žádné novinky už od května loňského roku a jak jsme nyní zjistili, tento titul byl v obou plánovaných verzích (PC, PS2) definitivně zrušen.

Co nás tedy v nové hře F1 Racing Simulation 3 čeká? Kromě realistického fyzikálního modelu se projedeme po 18ti různých okruzích všude po světě. Velkých změn by se mělo dočkat i grafické zpracování, jeden model vozu se nyní bude skládat až z 3000 polygonů. Pro kreativní hráče přidávají vývojáři do hry speciální editor, pomocí kterého půjde editovat a měnit veškerá data, nastavení a dokonce i textury. Pokračování F1 Racing Simulation nabídne též několik obtížnostních modů v závislosti na zkušenostech hráče a nového pojetí by se měla dočkat i kamera. O termínu vydání ani o přítomnosti licenci na aktuální sezónu zatím nejsou k dispozici žádné informace.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.