zavřít

Pohlednice z fantasy světa Gothic III

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fantasy role-playing série Gothic si od roku 2001, kdy vyšla první z jejích kapitol, vydobila silnou pozici, a proto mnozí z vás jistě s napětím očekávají vydání dalšího pokračování s názvem Gothic III.

zdroj: Archiv

To by mělo být dokončeno už v průběhu léta, termín uvedení hry na pulty byl stanoven na přelom září a října, přičemž jako první se objeví verze německá, následována dalšími jazykovými mutacemi. Patříte-li mezi čekatele na tento titul, snad vás potěší, že k nám do galerie přibyla sada nových ukázek.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Gothic III je vyvíjena studiem Piranha Games na úplně novém grafickém enginu, díky němuž vám hra poskytne zcela nový pohled na herní svět zvaný Myrtana. Nějaké novinky a úpravy však postihly i mnohé další aspekty hry. Přepracován byl například také systém soubojů (prý aby lépe sedl americkému publiku), systém ovládání a určité změny měly postihnout také inventář. Systém magie, který rovněž ke světu Gothic II patří, byl zjednodušen.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.