Podrobnosti o Europa Universalis III
zdroj: tisková zpráva

Podrobnosti o Europa Universalis III

29. 3. 2006 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Paradox Interactive dnes vydala oficiální fact-sheet s podrobnostmi o jejich nadcházejícím díle - pokračování úspěšné strategické série - Europa Universalis III.

K tomu přibalila i tři úplně první screenshoty, které vám tímto nabízíme v naší galerii. Europa Universalis III slibuje mnohem hlubší ponoření se do oblastí průzkumu, obchodu, válečnictví i diplomacie. Její vydání je naplánováno na první kvartál příštího roku.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Hráči se mohou těšit na to, že si s touto hrou budou moci užít více než 300 let lidské historie, přičemž začít budou moci kdykoliv mezi lety 1453 až 1789. Sami budete moci rozhodnout o vládním zřízení, sociální struktuře, obchodní politice a dalších náležitostech souvisejících s jedním z 250 národů, které jsou na výběr. Možnosti jsou prý nekonečné. Při vašem snažení vás mají podporovat i velké osobnosti historie, včetně Sira Isaaca Newtona, Wolfganga Amadea Mozarta či René Descarta. Topografická mapa, jejíž části jsou k vidění na výše zmíněných ukázkách, je ve 3D a poskytuje velmi barvitý pohled na celý svět. Obsahuje více než 1700 provincií a moří. Dále vám dá EU III k dispozici více než tisícovku historických vůdců a přes 4000 monarchů. Svou moc budete moci upevňovat pomocí stovky různých jednotek. Ošizeni nebudete pochopitelně ani co do multiplayeru, který má být vybaven i kooperativním módem umožňujícím několika hráčům zároveň ovládat jediný národ.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články