zavřít

Podrobnosti o Europa Universalis III

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Paradox Interactive dnes vydala oficiální fact-sheet s podrobnostmi o jejich nadcházejícím díle - pokračování úspěšné strategické série - Europa Universalis III.

K tomu přibalila i tři úplně první screenshoty, které vám tímto nabízíme v naší galerii. Europa Universalis III slibuje mnohem hlubší ponoření se do oblastí průzkumu, obchodu, válečnictví i diplomacie. Její vydání je naplánováno na první kvartál příštího roku.


Hráči se mohou těšit na to, že si s touto hrou budou moci užít více než 300 let lidské historie, přičemž začít budou moci kdykoliv mezi lety 1453 až 1789. Sami budete moci rozhodnout o vládním zřízení, sociální struktuře, obchodní politice a dalších náležitostech souvisejících s jedním z 250 národů, které jsou na výběr. Možnosti jsou prý nekonečné. Při vašem snažení vás mají podporovat i velké osobnosti historie, včetně Sira Isaaca Newtona, Wolfganga Amadea Mozarta či René Descarta. Topografická mapa, jejíž části jsou k vidění na výše zmíněných ukázkách, je ve 3D a poskytuje velmi barvitý pohled na celý svět. Obsahuje více než 1700 provincií a moří. Dále vám dá EU III k dispozici více než tisícovku historických vůdců a přes 4000 monarchů. Svou moc budete moci upevňovat pomocí stovky různých jednotek. Ošizeni nebudete pochopitelně ani co do multiplayeru, který má být vybaven i kooperativním módem umožňujícím několika hráčům zároveň ovládat jediný národ.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.