zavřít

Podrobnosti o Cossacks II: Battle for Europe

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Koncem minulého roku jste se na našich stránkách mohli dočíst, že se v dílnách vývojářského týmu GSC GameWorld líhne nové navázání na známou strategickou sérii Cossacks - samostatně spustitelný datadisk s názvem Cossacks II: Battle for Europe.

Nyní se spolu se čtyřmi prvními screenshoty objevila informace upřesňující nejen termín jeho vydání, ale zejména pak obsah. Společnost CDV, která bude tento titul vydávat pod svou značkou, rozhodla nakonec o tom, že produkt pustí do oběhu v červnu.


Co se týče obsahu, Cossacks II: Battle for Europe, vám má dát možnost výběru z devíti herních frakcí, z nichž tři jsou zcela nové, a to Španělsko, Velkovévodství Varšavské a Rýnská konfederace. Přidáno má být i deset nových bojišť, čtyři kampaně, šest misí pro skirmish a tři nové historické bitvy (Waterloo, Lipsko, Borodino). Dále se prý můžete těšit také na lepší AI a určitá zdokonalení v módu Battle for Europe, díky nimž se hráči budou moci ujmout role ekonoma, diplomata a generála, aby se stali hlavním vůdcem Evropy 19. století. Módy Battle for Europe, Battle a Skirmish budou jinak hratelné online přes LAN či internet.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.