zavřít

Podívejte se, jak vypadá Red Dead Redemption 2 na PC ve 4K

Windows

- Obrázky autor: Jiří Svák Komentáře: 0

Jak už to vypadá z prvních testů, většina smrtelníků si Red Dead Redemption 2 na PC v rozlišení 4K nebo na nejvyšší detaily nezahraje. Nároky hry na grafickou kartu jsou opravdu krvavé. Než se ale s vámi podělím o výsledky benchmarků, podívejte se na 4K screenshoty z úvodu hry.

Vyfocené jsou samozřejmě v nastavení Ultra, takže se můžete pokochat, jak hra vypadá ve své nejlepší kondici. Ačkoli si trochu ujíždím na zpracování sněhu ve hře, neošidil jsem vás ani o záběry přírody kolem Horseshoe Overlook. Zdejší panoramata – radost pohledět. Tak chutě do toho!

PS: po rozkliknutí náhledu se načítá obrázek v plném rozlišení 4K, některé mají i více než 15 MB, tak pozor uživatelé na mobilu!

Red Dead Redemption 2 PC 4K

Red Dead Redemption 2 PC 4K

Red Dead Redemption 2 PC 4K

Red Dead Redemption 2 PC 4K

Red Dead Redemption 2 PC 4K

Tagy: 4K screenshot Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.