zavřít

Pětice dalších obrázků z Half-Life 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Soudě (nejen) dle naší ankety je Half-Life 2 suverénně nejočekávanější first-person akcí roku a na neznámém francouzském serveru NewTechnix se během prodlouženého víkendu objevila sada pěti čerstvých screenshotů.

Jejich původ není úplně zřejmý, nicméně kvalita obrázků je znatelně lepší než v případě nedávných scanů. Uvidíte na nich přestřelku s hmyzím vetřelcem na chodbě věznice, konflikt s civilisty v ulicích města City17, zombíka v jakési strojovně a pěkný efekt realistického odrazu vodní hladiny.


nové obrázkykompletní galerie

Všechny dostupné informace o Half-Life 2 jsme shrnuli před devíti dny v našem volně přístupném preview, více se jistě dozvíme na veletrhu E3 v polovině května. Co říkáte na nové screenshoty? O svůj názor se můžete podělit s ostatními v diskusním fóru pod touto novinkou...

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.