zavřít

Pěkné obrázky z MMORPG Dragon Empires

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud o hře Dragon Empires slyšíte poprvé, bude to patrně tím, že byla ohlášena teprve nedávno.

zdroj: Archiv

Jedná se o první počin britských Codemasters na poli MMORPG a jak samotný název napovídá, hra je umístěna do fantasy světa, ve kterém vládne magie a životy lidí a draků se propletly. Zatímco na předchozích obrázcích jste si mohli prohlédnout nepřehlednou bitevní vřavu, na dnešních šesti nových je vyobrazena (veskrze) klidná interakce mezi jednotlivými charaktery ve hře.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jak sami vidíte, hra Dragon Empires se po grafické stránce může směle měřit s těmi nejhezčími chystanými MMORPG jako je například World of Warcraft od Blizzardu. Stejně ambiciózní je i předpokládané datum vydání, které by podle tiskové zprávy od Codemasters mělo nastat už ve druhém čtvrtletí příštího roku, o čemž mám velké pochyby. Pro úplnost jen dodám, že podobně jako s Dark Age of Camelot si nejdříve hru koupíte v obchodě a poté vás bude likvidování draků a podobné havěti stát pravidelný měsíční poplatek, jehož výše zatím nebyla stanovena.
zdroj: PR zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.