zavřít

Paříž a Washington z Midtown Madness 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O přípravě městských závodů Midtown Madness 3 pro Xbox víme už delší dobu, ale teprve tento týden to Microsoft oficiálně potvrdil.

Při té přiležitosti se objevily dva nové obrázky, které jsme nemohli nepřidat do příslušné galerie.


další obrázky

V Midtown Madness 3 se budete prohánět ve třiceti licencovaných vozidlech napříč virtuálními napodobeninami dvou známých měst - Paříže a Washingtonu D.C. Jinak ve hře budou opět obsažený staré známé závodní módy jako blitz, checkpoint a cruise, ale také vylepšení v podobě kariéry. Něco takového v předchozích dílech této hry dost chybělo a vaším cílem zde bude splnění různých misí jako třeba v Driverovi. Midtown Madness 3 vychází pouze pro Xbox na podzim letošního roku.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.