zavřít

Paradise obrázky, Sinking Island a Aquarica info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fanouškové díla talentovaného Benoita Sokala, autora úžasných adventur Syberia, se již jistě nemohou dočkat jeho nového projektu s názvem Paradise, slibujícího magické dobrodružství s příchutí královské krve, amnézie, nebezpečí a přátelství.

Aby vám to čekání ubíhalo příjemněji, nabízíme vám dnes v naší galerii sadu nových ukázek. Takové malé nahlédnutí do Ráje určitě při studeném pondělku zahřeje. Adventura Paradise vzniká v dílnách vývojářského týmu White Birds Production. Její vydání je naplánováno na konec března 2006. Více vám o tomto titulu prozradí dřívější články.


Jak jsme se rovněž dozvěděli, WBP zároveň pracují ještě na dvou dalších projektech. Jedním z nich je detektivní adventura "sokalovského stylu" (co do grafiky, scénáře, aj. ) s názvem Sinking Island. Sokal poskytl tvůrcům scénář a dohlíží i na grafiku. Spolupracuje s nimi podobně jako při tvorbě Paradise. Hra se odehrává na jakémsi bujném tropickém ostrově (inspirací prý byly Maledivy), kde si jistý milionář zřídil přímo pohádkový dům/hotel pro privilegované hosty. Jenže, na nádheru tohoto místa vrhl stín těžký zločin a hráčovým úkolem bude zjistit, kdo za ním stojí. Navíc, aby toho nebylo málo, ostrov se začíná tak nějak potápět.

Sinking Island má být ve 2D 3/4 (tedy asi jako Syberia). Její atmosféra by měla být temnější než atmosféra Paradise. Seznámí vás se 13 postavičkami. Hráč ztvární detektiva. V průběhu děje narazíte na nejednu překážku a hlavolam (některá puzzle vám možná připomenou Stil Life - bude třeba použít různé propriety detektivům vlastní). Způsobů, jak některé situace překonat, prý bude více. Počet obětí, ke kterým během hraní dojde, se bude odvíjet od hráčovy akce. Konec má však tato adventura pouze jediný. Celková délka hry bude ve srovnání se Syberií dvojnásobná.

A abychom nezapomněli na ten druhý projekt. Ten se jmenuje Aquarica, ale protože je teprve v počáteční fázi vývoje (dokončuje se návrh), mnoho o něm zatím tvůrci neprozradili. Pravděpodobně ale také půjde o adventuru, tentokrát však ve 3D.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.