zavřít

Painkiller, Midle-Earth Online, Castle Strike

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Arkádové střílečky měly vždy své kouzlo a jak to tak vypadá, tak hra s názvem Painkiller bude patřit mezi ty lepší.

Pracuje na ní studio People can Fly, které vsadilo na ponurý příběh o člověku uvězněném mezi nebem a peklem, v očistci. Hlavní náplní hry bude střílení nejrůznějších kreatur a démonů pocházejících z temnoty. Těšit se můžete i na multiplayer. Painkiller má vyjít v březnu 2004 pro PC a o něco později i pro Xbox. Kromě nových screenshotů, které nyní můžete nalézt v naší galerii, vám dnes můžeme nabídnout i dvě game-play videa.

    


Painkiller galerie  ||  Middle-Earth Online galerie  ||  Castle Strike galerie

Nové ukázky jsou také v galerii k masivně multiplayerové RPG Middle-Earth Online, která vás, jak už sám název napovídá, zavede do fantasy světa podle J.R.R. Tolkiena. Jde o vůbec první MMORPG založenou na slavném Pánu Prstenů. Hra vám dá na výběr z několika hratelných ras, mezi nimiž nebudou chybět vedle lidí, ani elfové nebo hobiti. Její dokončení se odhaduje na pozdější měsíce příštího roku.

Zatím pouze v němčině jsou nové oficiální stránky pro strategii s názvem Castle Strike, od Related Designs. Právě z té vám přinášíme rovněž sadu pěkných obrázků. Tento titul je zasazen do středověku a umožní vám výběr ze tří hratelných národů - Angličanů, Francouzů a Němců. Pro každou stranu se chystá kampaň o osmi misích, skýtajících různé úkoly. Chybět prý nebude ani multiplayer. Vydání hry je naplánováno na první čtvrtletí 2004.
zdroj: 3DGamers, PR, homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.