zavřít

Oznámení zajímavé FPS Terra: Formations!

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Irské vývojářské studio Star Cave Studios, které jste mohli zaregistrovat už v souvislosti s nedávno oznámenou FPS Illumina, pracuje v současné době ještě na jednom projektu.

Ten se jmenuje Terra: Formations! a žánrově jde opět o first-person střílečku, navíc vybavenou prvky RPG (systém hodnocení) a RTS. Hrát půjde sólově i online. Zaměřuje se především na hardcore hráče. Star Cave Studios momentálně hledají vydavatele, takže nelze určit termín vydání titulu. K nahlédnutí jsou ovšem i nějaké ty ukázky, dokonce včetně filmečku, a spuštěny byly rovněž oficiální stránky.


Terra: Formations! se odehrává ve vzdálenější budoucnosti. Je to ta budoucnost, která hovoří o vyčerpání pozemských surovin a snaze lidstva zachránit si zadek přesídlením na jiné obyvatelné místo v naší sluneční soustavě. Tím místem by se měl stát jeden z Jupiterových Měsíců - Europa. Podmínky k životu tam měla zajistit elitní jednotka, jejímž členem se stanete i vy. Jenže co čert nechtěl, lidé nejsou ve Vesmíru sami a co víc, jsou bedlivě sledováni rasou zvanou Itineranti. Bitva o sluneční soustavu na sebe proto nenechá dlouho čekat. Vy budete mít k dispozici to nejlepší vybavení, jaké kdy lidstvo vyrobilo.

Zajímavou součástí hry bude bezpochyby využití čtyř tříd postaviček, z nich každá nabízí trochu jiný náhled na herní svět. První z nich vám nabídne pohled typicky akční, neboť půjde o třídu vojáka. S technikem se stanete klíčovým prvkem rozvoje prostředí, budováním a opravováním životně důležitých konstrukcí. Coby výzkumník budete zkoumat vývoj světa, abyste mohli následně zdokonalovat nástroje a vytvářet nové technologie. Poslední třída je třída velitelská, která vám umožní dát nějaký řád neurčité budoucnosti. Je to něco, co dává hře rozměr real-time strategie.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.