Oznámení World Championship Snooker 2004
zdroj: Archiv

Oznámení World Championship Snooker 2004

18. 3. 2004 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Codemasters dnes oznámila nový titul z řady kulečníkových simulací - World Championship Snooker 2004, který by se měl v obchodech objevit už letos v létě, a to pro PC, PS2 a Xbox.

Jeho vývojem se zabývá studio Blade Interactive, stejně jako v případě nedávno recenzovaného ročníku 2003.

World Championship Snooker 2004 vám umožní hrát s někým z vašich přátel online na všech platformách, přičemž si budete moci vybrat svého virtuálního zástupce ze třiceti profesionálních hráčů. S touto novou edicí se samozřejmě můžete těšit na nějaký ten nový oficiální obsah, více turnajů, nové herní módy (Classic Match, ve kterém si hráč bude moci prožít nejpamátnější chvíle historie tohoto sportu), ale také na vylepšenou grafickou stránku (modely postav a animace jsou vytvářeny za použití techniky motion-capture), lepší AI a celkově větší dávku autenticity.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Abyste se navíc necítili nějak ošizeni, budete se v rámci této hry zúčastnit všech skutečných kulečníkových soutěží, včetně LG Cupu, British Open, UK Championships, European Open, Welsh Open, Irish Masters, Player's Championship, Masters a mnoha dalších. Potkáte se rovněž se známými jmény jako jsou Stephen Hendry, Mark Williams, Steve Davis, Ken Doherty, John Higgins, Tony Drago, aj.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články