zavřít

Oznámení válečné FPS Velvet Assassin

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Německý vývojový Team Toro chystá pro příští rok novou špionážní akční hru s názvem Sabotage 1943.

Jak letopočet v názvu hry napovídá, zavede vás tento projekt do období 2. světové války, během kterého se projevíte coby zvěd, sabotér a partyzán francouzského hnutí odporu. Vzhledem k daným okolnostem to nebude zrovna nejlepší pozice, protože všudypřítomní nepřátelé získávají pod svou kontrolu stále větší území a na vše, co projeví sebemenší známku odporu, reagují z bezostyšnou brutalitou a barbarstvím.


nové obrázkykompletní galerie

Přímá vojenská konfrontace s takovými protivníky je předem ztracenou záležitostí a tak je nutné najít jiný způsob, jak proniknout na jejich holou kůži. Proti nacistům musíte operovat tajně, předstírat obyčejného občana. Jen tak se můžete dostat do jejich hnízda a začít skrytě snovat plány útoku přímo zevnitř. Vaší hrozbou bude totiž přímo Gestapo.

Na pozadí děje hry Sabotage 1943 se budou odehrávat autentické válečné události let 1943 a 1944, během obsazení Paříže německými vojáky. Team Toro pro hráče chystají 22 levelů, ve kterých se představí sedm různých postaviček vybavených určitými speciálními schopnostmi. I když je dokončení tohoto titulu, který někteří novináři námětem přirovnávají k Hidden & Dangerous, ještě hodně daleko, v naší galerii již můžete spatřit první sadu obrázků, které vás do inkriminované doby dostanou už nyní.
zdroj: homepage, PCGames

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.