zavřít

Oznámení strategie Ski Park Manager

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Propadli-li jste zimním sportům až do takové míry, že máte chuť zakládat vlastní lyžařský areál? Pak ještě chvíli počkejte, ve vývoji je právě nová simulační hra - Ski Park Manager od společnosti Microids, ve které si vyzkoušíte, jak takové lyžařské středisko řídit a udržet při životě.

zdroj: Archiv

První obrázky ze hry, které Vám dnes nabízíme, jsou jak se zdá podobné obdobné hře s názvem Ski Resort Tycoon od Activision Value, jejíž druhou část jsme na začátku tohoto měsíce recenzovali.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

V čem přesně se tyto hry budou lišit zatím nevím, ale jelikož by měla hra vyjít na konci února 2002, nebudeme na rozhřešení zase tak dlouho čekat. Známo je pouze to, že podobně jako v Ski Resort Tycoonu i v Ski Park Manageru budete budovat celou infrastrukturu svého parku, stavět hotely, chaty, řídit zaměstnance a hlavně sjezdařské dráhy za účelem nalákání a hlavně uspokojení dychtivých lyžařů, kteří pak u Vás rádi provětrají své peněženky.
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.