zavřít

Oznámení RTS Lords of EverQuest

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Sony Online Entertainment dnes odhalila své plány ohledně nové real-time strategie s názvem Lords of Everquest, která je - jak již samotný titul napovídá - zasazena do populárního světa známé MMORPG Everquest.

Vývojem tohoto jistě zajímavého projektu se zabývá studio Rapid Eye Entertainment. Vypuštění hry má prý Sony Online na programu koncem tohoto roku (alespoň tedy v Americe a Kanadě).


nové obrázkykompletní galerie

Nenechte se zmást tím, že tento nový titul staví na proslulosti a hloubce oblíbeného masivně multiplayerového virtuálního světa a věřte, že tentokrát si užijete hry především offline. Když už se ale pustíte do online hraní, bude to bez placení měsíčních poplatků. Lords of EverQuest by měla být vybavena poutavým příběhem, jenž hráče zavede do země známé jako Antonica a uvede do role jednoho z 15 rádoby-mocných pánů. Jako jeden z těchto pánů pak budete moci vytvořit velkou armádu a sní se pustit nejen do boje o nadvládu, ale také do boje o ztracený artefakt. Tvůrci mají s Lords of EverQuest v plánu přivést do žánru RTS nový standard. Těšit se můžete na tisíce předmětů, stovky kouzel a pro každou jednotku možnost nabývat zkušenosti a učit se novému. Navíc bude hra disponovat online multiplayerem až pro 12 hráčů.

Příběh Lords of EverQuest budete moci sledovat ze tří různých úhlů pohledů. Hra vám nabídne 36 single-playerových map a seznámí vás se třemi unikátními frakcemi s vlastními speciálními jednotkami a strategií. Vaše jednotky se mohou skládat ze zástupců několika klasických fantasy ras - Humans, Elves, Dwarves, Fiends a Dragons. Vašimi nepřáteli budou hladoví skřeti, krvelačné zombie, armády ďábelských kreatur, apod. Naštěstí si proti nim budete moci pomáhat také rozličnými kouzly, které se v průběhu hry naučíte, a které vám umožní léčit či se stanou příjemnou oporou v boji.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.