zavřít

Oznámení FPS Army Ranger: Mogadishu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Novou first-person střílečku dnes oznámila společnost Groove Games.

Hra se jmenuje Army Rangers: Mogadishu, je vyvíjena studiem Jarhead Games (tvůrci série Marine Sharpshooter a World War II Sniper) a vyjít má 14. června 2005. Jak už sám název titulu napovídá, to, oč zde půjde, je jistá konfliktní událost ze somálského Mogadishu, z 3. října 1993. Hráč ztvární roli velitele jednotky Army Rangers. Jeho úkolem bude za pomoci několika rozkazů se svými muži zajistit nejrůznější cíle, jako ochránit náklad, ubránit velitelství před minometnými útoky, zatknout klíčové důstojníky, osvobodit rukojmí či zničit nepřátelské objekty.


Jak bude Army Rangers: Mogadishu vypadat, můžete vidět na přiložených screenshotech. Na oficiálních stránkách naleznete navíc ještě video. Singleplayerových misí prý bude deset. Vybavení a bojové prostředky ve hře budou autentické. Ze zbraní si konkrétně osaháte například M9 Berettu, CAR-15, M16 s granátometem M103, MG249 SAW, odstřelovací pušku M40A1, aj.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.