zavřít

Oznámení F/A-18: Operation Desert Storm

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dobrou zprávu máme pro příznivce leteckých simulátorů.

Společnost GMX Media totiž oznámila vývoj jednoho nového - F/A-18: Operation Desert Storm. Hráči se v něm ujmou řízení stroje F/A-18 Hornet, prý nejrozšířenějšího letounu koaličního arzenálu. Hra je zasazena do současnosti. Pojímá přes 1000 čtverečních mil terénu v oblastech Iráku, Kuvajtu, Íránu a Perského zálivu. K dispozici jsou první obrázky:


F/A-18: Operation Desert Storm realisticky simuluje letovou dynamiku i přístrojové vybavení zmíněného stroje. Umělá inteligence nepřátel by měla být dosti rafinovaná. Výzbroj, kterou ponesete do speciálních misí, si budete moci sami sestavit, anebo použít přednastavené sady. Hra bude vybavena taktéž multiplayerem s podporou hry přes LAN i Internet. Vydání je naplánováno na letošní březen.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.