zavřít

Opět něco o Star Wars: Empire At War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už po týdnu jsme tu opět s novými ukázkami z chystané real-time strategie ze světa Hvězdných válek - Star Wars: Empire At War.

I když o této hře víme už nějaký ten pátek, k jejímu oficiálnímu oznámení došlo právě dnes, tiskovou zprávou společnosti LucasArts, která zároveň s tím spustila nové oficiální stránky titulu. Star Wars: Empire At War vás nechá nejen přepsat historii, ale také zjistit, co se stalo po Epizodě III, a tedy vytvoření povstalecké aliance a vzestupu moci Darth Vadera. Odehrává se totiž jen pár let před Epizodou IV, což je první díl původní trilogie. Hra je postavena na úplně novém 3D enginu, tzv. Alamo (podle rodného města jeho tvůrců - studia Pteroglyph) a má nabízet jak single-playerovou kampaň, tak i multiplayer. Její vydání se plánuje na letošní podzim.


nové obrázkykompletní galerie

Aby toho nebylo málo, tak dnes ještě vyšlo preview na GameSpotu, kde se můžete mj. dovědět, že ve hře spatříte planety, jako Hoth, Endor, Tattooine či Dagobah. Samozřejmě nebudou chybět klasické jednotky a vesmírné lodě, včetně AT-AT, AT-ST, TIE-fighters, Y-Wings, ad. Stejně jako v jiných strategiích, i v této budete budovat základnu, centrum výzkumu a "líheň" jednotek. Ty budou mimochodem stálé, takže si je budete moci (pokud pod vaším vedením přežijí) vodit z mise do mise. Zahrát si budete moci za obě strany konfliktu. Obě se budou v mnohém lišit.

Jak jste se mohli dozvědět už dříve, boj bude v této hře probíhat na povrchu planet, stejně jako ve vesmíru. A to současně a navzájem se mohou ovlivňovat, nepříklad když se zmocníte iontového děla, můžete se pokusit střílet i do vesmíru, případně můžete povolat své vesmírné stíhače, aby trochu počechraly čupřinky nepřátelům. Prostě, kdykoliv to bude nutné, budete moci své jednotky přemístit z povrchu na orbitu a naopak. Tvůrci slibují jednoduchý a efektivní zajištění spádu a zábavnosti akce.
zdroj: homepageGameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.