zavřít

Online chat o UFO: Aftermath a nové shoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli to ještě nevíte, tak zhruba za dvě hodiny (přesně ve 21.00 našeho času), bude na Internetu probíhat asi dvouhodinový online chat s hochy z Altar Interactive, kteří pro vás chystají svou novou akční single-player RPG s názvem UFO: Aftermath.

To máte tak teď čas akorát na to, abyste si prohlédli nové přírůstky v naší galerii a šli si přečíst pravidla a podmínky účasti v tomto chatu.

UFO: Aftermath vás seznámí se světem, který utrpěl velikou újmu díky jakési obrovské vesmírné lodi vypouštějící do atmosféry mraky výtrusů, jež záhy zahalily celou planetu. Zkáza byla dokonána, když se tytto spóry začaly snášet k zemi a zanesly ulice i vodní toky. Vše živé rázem umíralo. Přežilo jen pár jedinců, a to díky podzemním základnám a vydatným zásobám jídla i kyslíku. Za několik týdnů se zdálo, že se výtrusy již rozpadly a bude možné bezpečně vystoupit na povrch země. A to je moment, kdy přijdete na řadu vy hráči. Vaším úkolem bude posbírat skupinu lidí, zjistit, co se stalo a pokud možno dosáhnout odplaty.


nové obrázkykompletní galerie

Hra bude mít dvě základní části - strategickou a taktickou. Asi tak 60 - 80 % (v závislosti na herní obtížnosti) zaberou mise taktického charakteru, bojování proti nepřátelským vetřelcům a mutantům za účelem získání kontroly nad územím. V té strategické části hry, se budete zabývat vedením své základny a skupin vojáků. Potýkat se budete ještě navíc s biomasou - slizkou spletitou hmotou, plazící se pomalu přes celý svět. V taktické části naopak budete využívat unikátní bojový systém, který zahrnuje to nejlepší z tahových i real-time typů. Jak bylo naznačeno na začátku, UFO bude výhradně single-playerovou hrou. Dohromady se v ní setkáte asi s padesáti různými zbraněmi, mezi nimiž se objeví jak některé používané v současnosti, i další futuristické.

Za zmínku stojí také nároky, které si vývojáři kladou na hardware už jenom tím, že nejnižší podporované rozlišení bude 1024x768 (dále pak 1152x854 a 1280x1024). Altar Interactive totiž chtějí svým fanouškům nabídnout skutečný visuální požitek a vzhledem k plánovanému datu vydání (první kvartál 2003) zastávají názor, že 1GHz Pentium s GF3 bude v té době již starým křápem.
zdroj: BGN.be

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit
 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.