zavřít

Ohlášení válečné taktické hry Panzers

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová taktická akční strategie z prostředí druhé světové války se líhne u maďarských vývojářů ze studia Stormregion, které bylo založeno už v roce 1997.

Hra získala název Panzers a předpokládá se, že by mohla být hotova do konce příštího roku. Podle dnešního tiskového prohlášení má titul již i svého vydavatele, kterým se stala společnost CDV Software. Zajímá-li vás, jak by měla hra Panzers vypadat, ukojte svou zvědavost na první tříčlenné sadě obrázků, které naleznete v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Tým Stormregion můžete znát už v souvislosti s loni vydaným projektem S.W.I.N.E., který si nejen pro své trochu netradiční pojetí našel spoustu fanoušků na celém světě. I Panzers se dotýkají událostí 2. světové války. Opět tak proti sobě budou stát jednotky německé, ruské a spojenecké. K dispozici přitom budou tři kampaně a více než 30 misí plných autentických 3D tanků a širokého spektra dalších pozemních jednotek.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.