zavřít

Ohlášení italské střílečky Tsunami 2265

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojový tým Prograph Research je původem z Itálie a zabývá se mmj.

také výrobou PCéčkových i konzolových her. Jednou takovou hrou z jejich produkce bude také futuristická akční střílečka ve stylu animovaných filmů - Tsunami 2265. Už prvních deset obrázků, které si dnes můžete prohlédnout v naší galerii, dává tušit, že půjde o titul unikátní.


další nové obrázky

Tsunami 2265 své hráče prý pohltí svým poutavým příběhem, bohatým na různé dramatické kličky a obraty. Během adventurní části hry budou mít hráči pod kontrolou dvě hlavní postavy, s nimiž se pokusí dostat do velice dobře hlídané tajné vojenské základny, kde pak za pomoci svých velmi silných zbraní musí odhalit tajemství záhadného zdroje energie a nezkrotné síly známého pod krycím názvem E.L.E.N.A. Následovat bude klasická střílečková sekce hry, v níž se dostanete do spárů strhující akce a jedině rychlost a manévrovací schopnosti budou tím, co rozhodne o Vašem dalším osudu.

Tsunami 2265 zatím nemá stanovené datum vydání a co se týče vydavatele, v současné době je uzavřena smlouva pouze se společností Get Games Entertainment, která se postará o rozšíření titulu po Severní Americe.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.