Ohlášení italské střílečky Tsunami 2265
zdroj: tisková zpráva

Ohlášení italské střílečky Tsunami 2265

4. 5. 2002 21:03 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vývojový tým Prograph Research je původem z Itálie a zabývá se mmj.

také výrobou PCéčkových i konzolových her. Jednou takovou hrou z jejich produkce bude také futuristická akční střílečka ve stylu animovaných filmů - Tsunami 2265. Už prvních deset obrázků, které si dnes můžete prohlédnout v naší galerii, dává tušit, že půjde o titul unikátní.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Tsunami 2265 své hráče prý pohltí svým poutavým příběhem, bohatým na různé dramatické kličky a obraty. Během adventurní části hry budou mít hráči pod kontrolou dvě hlavní postavy, s nimiž se pokusí dostat do velice dobře hlídané tajné vojenské základny, kde pak za pomoci svých velmi silných zbraní musí odhalit tajemství záhadného zdroje energie a nezkrotné síly známého pod krycím názvem E.L.E.N.A. Následovat bude klasická střílečková sekce hry, v níž se dostanete do spárů strhující akce a jedině rychlost a manévrovací schopnosti budou tím, co rozhodne o Vašem dalším osudu.

Tsunami 2265 zatím nemá stanovené datum vydání a co se týče vydavatele, v současné době je uzavřena smlouva pouze se společností Get Games Entertainment, která se postará o rozšíření titulu po Severní Americe.
zdroj: BluesNews Obrázek zdroj: tisková zpráva

korgull

Nejnovější články