zavřít

Ohlášení akce Vietcong od Illusion Softworks

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Petr Vochozka z Illusion Softworks nám před chvilkou poslal tiskovou zprávu, která odhaluje novinku z produkce brněnských Pterodonů (autoři mimojiné Flying Heroes), která se jmenuje příznačně Vietcong.

zdroj: Archiv

Jedná se o first-person akci s taktickými prvky umístěnou do realisticky ztvárněného prostředí Vietnamu, kde budete velet skupině až šesti elitních vojáků z A-Teamu, součásti speciálních jednotek americké armády. Půjde tedy zřejmě o obdobu Ghost Recon nebo Deadly Dozen s tím rozdílem, že 20 válečných misí se silnou příběhvou linií se bude odehrávat pouze v nehostinném prostředí Vietnamu, což samozřejmě znamená neprostupnou džungli, nebezpečné bažiny, chatrče ze dřeva, hlídkovací věže obehnané ostnatými dráty nebo rozvodněné řeky - stačí si vybavit třeba film Rambo a je jasno.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Zbraňový arzenál ve Vietcongu čítá úctyhodných 25 kousků, z nichž se dá zmínit například M16, granátomet nebo klasická sniperka. Kromě toho budou moci hráči přivolat letecký nálet nebo přepadávat nepřátelské hlídky. Chybět by neměl ani multiplayer, v němž se hráči v roli Američanů nebo Vietnamců utkají ve speciálně navržených mapách. Stejně jako v případě Hidden & Dangerous nebo Mafia: City of Lost Heaven se distributorem hry Vietcong stala společnost Take 2, která ji plánuje uvést na trh na podzim letošního roku. Illusion Softworks si už zaregistrovali i oficiální stránky na adrese vietcong-game.com, kde ale zatím vůbec nic nanajdete.

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.