zavřít

Oficiální wallpapery z DOOM III

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Během posledního týdne byl celý internet doslova zahlcen novými screenshoty z DOOM III, které nejrůznější lidé vytípali z načerno uniklé E3 alfaverze, ale ty byly často pochybné jakosti a na žádost vydavatele z Activision nesměly být nikde publikovány.

Nyní zde však máme pětici čerstvých obrázků, které byly oficiální cestou poskytnuty serveru GameWallpapers. Jeho samotný název napovídá, že se zaměřuje na ty nejlepší pozadí na plochu do Windows s herní tématikou a pokud je chcete ve vyšším rozlišení, získáte je tady.


nové obrázkykompletní galerie

Jak sami vidíte, nejedná se v pravém slova smyslu o klasické wallpapery, nýbrž o vyrenderované obrázky přímo ze hry ve vysoké kvalitě se zapnutým anti-aliasingem, což je posunuje o úroveň výš nad jakékoli jiné grabnuté ukázky z alfaverze. Pouze je trochu škoda, že zachycují již důvěrně známé scény z E3 dema - například umývárnu a záchodky s pinkym (oproti podobnému screenshotu z dřívějška se liší jiným obkladem stěn apod.), několik záběrů z intro sekvence nebo nepřátele ve druhém levelu proslavené hláškou "I smell fear" :)

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.