zavřít

Oficiální stránky pro UFO: Aftershock

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od Báry Veselé z Cenegy k nám dnes před chvílí doputovala tisková zpráva oznamující spuštění oficiálních stránek pro taktickou strategii UFO: Aftershock.

Daný web byl v provozu již dlouho, ale teprve nyní byl zprovozněn v novém designu a hlavně naplněn obsahem. Konkrétně se jedná o sekce s popisem hry v angličtině, linky na články ve světě, starší E3 trailer a často kladené otázky (FAQ). Můžete také poklábosit s ostatními fanoušky v diskusním fóru nebo zkusit vyhrát tričko v soutěži. Z homepage pochází čtrnáct obrázků přidaných do naší galerie, ale je nutné zdůraznit, že to nejsou screenshoty v pravém slova smyslu (ty ještě z nástupce UFO: Aftermath žádné nevyšly), nýbrž jen koncepty s návrhy postav, lokací, zbraní či vozidel.


nové obrázkykompletní galerie

Odpověď na otázku, kdy má být projekt UFO: Aftershock od brněnských vývojářů z ALTAR interactive dokončen, není úplně jednoznačná. Zatímco tisková zpráva potvrzuje třetí kvartál příštího roku, e-mail od mluvčí Cenegy Czech uvádí, že se hra objeví na domácím trhu v kompletní lokalizaci až v posledním čtvrtletí 2005, konkrétně v listopadu. Rozdíl pochopitelně může a asi i bude znamenat časový odstup anglického originálu od české verze. Dávalo by to logiku, neboť ani dřívější záměr vypustit současně všechny jazykové verze Shade nebo Gooky 2 se Ceneze nepodařil realizovat.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.