zavřít

Oficiální stránka pro Jedi Knight II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A máme zde další obrázky ze Star Wars: Jedi Knight II - Jedi Outcast, akční 3D střílečky, která je atraktivní pro mnoho nadšenců hned ze dvou důvodů.

zdroj: Archiv

Zaprvé používá grafický engine tentýž jako Quake 3, a za druhé je založena na nesmrtelném námětu Hvězdných válek. LucasArts pro tuto hru právě otevřeli nové oficiální web stránky. Tam se můžete o této střílečce dozvědět pár novinek, které jsme nezaznamenali v našem preview. Současně se tam objevila desítka nových (low-res 640x480) obrázků:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Na Jedi Knight II momentálně pracuje 25-30 zaměstnanců Raven Software, kteří jsou rozděleni do dvou částí - na velký tým pracující na singleplayeru a menší zbytek vyvíjející multiplayer. Tvorba hry jde prý jako po másle, žádný zádrhel zatím nebyl zaznamenán a tak by se mohlo stihnout datum vydání na jaře. Raven Software to odůvodňují především tím, že díky použití již existujícího engine z Q3A ušetřili spoustu času a mohou se tak více věnovat tvorbě speciálních vizuálních efektů, opravdově interaktivních levelů a všemu ostatnímu, co by hráčům přineslo dokonalé zážitky.
zdroj: HomeLan zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.