zavřít

Odklad Flat-Outu na listopad, nová média

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak to tak vypadá, alespoň tedy podle stránek společnosti Empire Interactive, velice nadějně vyhlížející (viz nedávné dojmy) závody s názvem FlatOut nevyjdou už v září, jak se dosud plánovalo, ale až na začátku listopadu.

Vývojem této hry, která se po delší době konečně dočkala také vlastních (flashových) oficiálních stránek, se zabývá studio BugBear Entertainment - tvůrci Rally Trophy. Těšit se na ni mohou majitelé PC i konzolí. A abyste věděli nač se těšit, přinášíme vám nejen pořádný balík 34 nových screenshotů, ale také velmi povedený trailer (10 MB nebo 28 MB, DivX), v němž si všimněte vtipné závěrečné scény :)


nové obrázkykompletní galerie

Podle postřehů redaktora HomeLANu se FlatOut může pochlubit nejen velice efektní grafikou, ale také umělou inteligencí, která je "tak akorát", tedy ani příliš chytrá, ale ani příliš hloupá. FlatOut se prý jeví být velice zábavný a to zejména jako hra společenská než závodní díky realistickému fyzikálnímu modelu, mini-hrách na stadiónu nebo létání řidiče z vozu při kolizích. PC verze v současnosti podporuje multiplayer pouze po lokální síti (PS2 a Xbox budou mít i podporu online hraní). Její ovládání je v tuto chvíli ještě založeno na ovládacím schématu z Xboxu, ale to se - doufejme - do vydání plné verze změní.
zdroj: homepageHomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.