zavřít

Odhalte tajemství základny Wehrwolf

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Akční hra Wehrwolf, pojatá z perspektivy vlastních očí, je dílem vývojářského studia Electronic Paradise.

Její děj údajně vychází ze skutečných událostí 2. světové války. Wehrwolf je vlastně název hlavního Hitlerova stanu, přísně tajné německé vojenské základny (dodnes opředené mnoha mýty a legendami), kde se bude (uvnitř i vně) vše odehrávat. Hráč ztvární člena speciální jednotky sovětské armády, tzv. Victors, která skutečně v dané době existovala. Za úkol bude mít, vysazen hluboko za nepřátelskou linií, odhalit tajemství základny Wehrwolf.


Wehrwolf by se svou hratelností měla blížit Call of Duty nebo Medal of Honor. Nabídne vám prý singleplayer s 15 mapami a multiplayer s 5 levely. Pokud jde o vybavení, dočkáte se 25 typů zbraní pěchoty (např. PPSh-41, PPS-43, MP-40, PD-27, RPD-44, MG-34, ad.), 10 typů vozidel a 20 těžkých zbraní. Tvůrci celkem dbají na autentičnost, takže i uniformy a další náležitosti by měly odpovídat tomu, co tehdy vojáci nosili.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.