zavřít

Odhalení závodní hry Mad Tracks

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Legacy Of Artists and Developers Inc. (zkrátka Load Inc.) vypustila do světa sadu prvních obrázků z jejich nadcházejícího a údajně velmi zábavného počinu s názvem Mad Tracks, vyvíjeného pro PC, PS2 a Xbox.

Tato hra by měla být jakýms takýms koktejlem Mikro Machines a Toy Raceru. Kdyby vám snad statické ukázky nestačily, stáhněte si z Worthplaying trailer.


Mad Tracks pro vás prý bude mít připravenu celou řadu různých výzev. Budou to jak závody na různých šílených tratích (viz ukázky), tak různé mini-hry, jako kulečník, stolní fotbal, bowling, šipky, ad. Celkem byste se měli dočkat 45 rozličných podnětů v deseti originálních prostředích. Při hraní se vám budou postupně odemykat další tratě i vozítka, kterých má být celkem 16. Mad Tracks bude rovněž vybavena multiplayerem s podporou split-screenu i LAN. Zahrát si budete moci s kamarády, ale také AI.
zdroj: LoadInc

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.