Odhalení third-person akční RPG ExMachina
zdroj: tisková zpráva

Odhalení third-person akční RPG ExMachina

1. 3. 2005 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vývojářské studio Targem Games na svých stránkách oficiálně oznámilo svůj nejnovější projekt - third-person akční RPG s názvem ExMachina.

Děj této hry má být zasazen do alternativní budoucnosti planety Země. Hráči se zde pokusí odhalit tajemství ztracené civilizace, přijít na kloub osudu lidstva. Během tohoto svého dobrodružství získáte mocné přátele, ale stejně tak se budete muset vypořádat se spoustou nepřátel.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Hlavním prvkem ExMachina mají být různá vozítka. Dokonce to bude jediná vaše naděje pro přežití v tomto nehostinném světě. Budou totiž vašim prostředkem dopravy, získávání peněz, ale i boje. Konkrétně jich prý budete mít na výběr pět typů, každý jiný co do vlastností i možností vylepšení a upgradů. Neustálé zdokonalování vašeho korábu bude klíčové. Budete jej moci různě modifikovat, vyměnit kabinu i korbu, vybavit ho nejrůznějším příslušenstvím pro zdokonalení jeho vlastností a samozřejmě budou muset být jeho nedílnou součástí rovněž zbraně.

Zbraní bude ExMachina nabízet přes 30 druhů, včetně kulometů, raket, min i energetických, aj. Nepřátel budete mít mnoho a budou to nejrůznější monstra v podobě těžkých trucků, válečných transportérů, robotů, pěchoty i bossů. Fyzikální modely soubojů i jízdy vozidlem by měly být realistické, stejně jako model zničení prý bude dosti detailní a zpestřen údajně ohromujícími speciálními efekty. Své místo zde bude mít i systém obchodování. Vydání ExMachina se plánuje na poslední čtvrtletí tohoto roku. Vydavatelem by měla být Buka. V naší galerii je k nahlédnutí sada deseti prvních ukázek.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články