zavřít

Obrázky ze S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není to zase tak moc dávno, co jste si na Tiscali mohli přečíst zajímavé interview s jedním členem týmu GSC GameWorld, což jsou tvůrci stále ještě připravované akční střílečky S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost.

Dnes pro vás máme pro změnu šestici nových obrázků, které jsou další malou pozvánkou do post-apokalyptického světa inspirovaného tragickými událostmi v jaderné elektrárně Černobyl a hlavně také dílem Piknik u cesty od bratří Strugackých, popř. jeho filmovým zpracováním od A. Tarkovského.


nové obrázkykompletní galerie

Tým lidí ze společnosti GSC GameWorld se kvůli svému projektu S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost vydal i do míst, která se pro tento titul stala ústředním motivem - do míst zničených jadernou elektrárnou Černobyl a také přímo do jejího areálu. Tato zkušenost v nich zanechala hluboký dojem, který se odrazí na hře samotné a je patrný i z naší galerie. Vedle velice působivé grafické stránky či unikátního prostředí ale hra nabídne i další zajímavosti, např. inteligentní NPC, kteří si dokonce dovolí mít i své vlastní pocity a názory a dávat je dosti jasně najevo. Na vydání S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost si ale ještě nějaký ten čásek počkáme, protože podle informací, které máme, k tomu nedojde dříve, než na podzim příštího roku. Na začátek roku 2003 je však naplánováno vypuštění hratelné demoverze. Více se o této hře dozvíte v našem archivu a samozřejmě především v již výše zmíněném rozhovoru.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit
 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.