zavřít

Obrázky z PC verze Colin McRae Rally 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes bylo oficiální tiskovou zprávou vydanou společností Codemasters potvrzeno, že nadcházející závodní titul Colin McRae Rally 3 vyjde ve své verzi pro PC až v létě tohoto roku.

Aby se fanouškům této série na novou hru lépe čekalo, bylo vypuštěno také dvanáct nových obrázků, které nyní máte možnost prohlížet v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Colin McRae Rally 3 umožní hráčům zažít téměř totéž, co zažívají ostřílení profesionální závodníci rallye. Samozřejmě s tím rozdílem, že hráčům hrozí maximálně tak pád ze židle, zatímco skutečným jezdcům jde často o holý život. Colin McRae Rally 3 udělala ve své sérii ohromný skok kupředu, a to zejména ve své jménu hratelnosti, detailnosti, bohatých vizuálních efektů a perfektním ovládání vozidel. Co se právě těch týče, seznámíte se s následujícími modely: Mitsubishi Lancer EVO 7, Subaru Impreza WRX 44S, Citroen Xsara Kit Car, Ford Puma Rally, Citroen Saxo Kit Car, Fiat Punto Super 1600, MG ZR a Ford RS200.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.