zavřít

Obrázky z Panzers, Gothic II a Xpand Rally

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do naší galerie u taktické strategie Panzers přibyly čtyři nové obrázky plné palby a výbuchů.

V této hře z prostředí 2. světové války si budete moci vyzkoušet tři kampaně za tři různé strany, kterými budou Německo, Rusko a západní Spojenci. Vývojáři z maďarského studia Stormregion odhadují délku hraní ve 30i misích asi na 50 hodin a k vysoké autentičnosti by měly přispět i realisticky zpracované zbraně a vozidla (více). Panzers vydají němečtí CDV v prosinci 2003.

    


Panzers galerie  ||  Gothic II galerie  ||  Xpand Rally galerie

Na fantasy RPG Gothic II se můžete dle všeho těšit již v nejbližších týdnech a aby vám to ještě lépe ubíhalo, nabízíme trojici nových screenshotů. Příběh vás zavede opět do tajemného fantasy světa, který bude ale tentokrát hned několikrát větší a rozmanitější. Vydavatel JoWood dnes také oficiálně odhalil tři herní třídy, se kterými se do Gothic II budete moci pustit. Půjde o paladina, mága a námezdního žoldáka, podrobnosti najdete zde. V tomto Developer's Diary na RPGDot.com se navíc Kai Rosenkranz z Piranha Bytes nechal slyšet, že jeho tým chystá i add-on pro německou verzi, která je už nějaký ten pátek v prodeji a kterou si již zakoupilo více než 100 000 tamních nadšenců. Nezbývá než čekat, kdy se pokračování úspěšného RPG objeví i u nás.

Pro milovníky rychlých kol chystá polské studio Techland závodní titul Xpand Rally. Hra poběží na stejném engine jako jejich střílečka Chrome a nabídne přes dvacet vozů kategorie WRC na 36i tratích po celém světě. Na výběr bude i možnost své auto porůznu upravit. Xpand Rally by měla vyjít u Strategy First, a to již někdy příští měsíc.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.