zavřít

Obrázky z fantasy RPG Armalion

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V poslední době se to novými isometrickými RPG hrami jen hemží.

zdroj: Archiv

Armalion je název jedné takové, která pochází z dílny Ikarion Software, dnes již tradičního výrobce her se sídlem v Německu. Ikarion Software byl založen v roce 1996 a už více než dva roky pracuje 10 ze 30 členů týmu na výše zmíněném titulu, který má nést údajně i prvky RTS. O datu vydání bohužel nikde není příliš řeč, když nepočítám spíše zbožné přání než oficiální prohlášení, které se objevilo asi před půl rokem na stránkách zasvěceným Armalionu, že pokud půjde vše tak dobře jako doposud, mohla by být hra vydána ještě v prosinci tohoto roku. Další vyhýbavá odpověď na poměrně jasnou otázku, kdy že by hra měla být dokončena, se pak objevila ještě v zářiovém interview na Loadedinc.com, kde jeden člen týmu Ralph Roder sdělil, že je hra z 50% hotova... ;)

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Obrázky obohacující naši galerii naznačují, že se hráči budou pohybovat ve fantasy světě. Příběh se točí okolo nepodařeného rituálu, jenž zapříčiní průnik několika démonů z jiné dimenze skrz časoprostorovou bránu do světa, ve kterém žije Váš hrdina. Co bude Vaším úkolem, popř. co bude úkolem hrdiny, kterého si zvolíte asi netřeba rozebírat. Na výběr budete mít z 12 hlavních postaviček a události během hry se budou odvíjet dynamicky mimojiné také v závislosti na Vaší volbě hrdiny. Samozřejmě nebudou chybět různé příšerky a ani bohatá nabídka kouzel. Jak je u RPG/RTS her původem z Německa zvykem, bude i Armalion jistě precizně proveden. Konečně nechme se překvapit. zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.