zavřít

Obrázky z datadisku Soldner: Marine Corps

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Soldner: Secret Wars je zhruba půl roku stará taktická vojenská akce, která chtěla napodobit úspěch Flashpointu, ale v naší recenzi příliš neobstála a obdržela kvůli spoustě nedomyšlenostem a chybám jen 45%.

O tom, že se první rozšiřující datadisk bude jmenovat Marine Corps, víme už pár dnů, a nyní se z něj objevily první čtyři screenshoty. Rakouský distributor JoWood je bohužel nedoprovodil žádnou tiskovou zprávou, takže informací o náplni přídavku je poskrovnu. Zatím je známo jen to, že s dalšími, blíže nespecifikovanými dopravními prostředky a zbraněmi budete bojovat v nových prostředích, kterými se rozumí poušť nebo vodní plochy (viz obrázek pobřežní hlídky), jež v původní hře chyběly.


nové obrázkykompletní galerie

V německy mluvících zemích se Soldner: Marine Corps dostane na trh 25. února v ceně 30 Euro, což je na datadisk poměrně drahé (obvykle stojí o třetinu méně). O termínu vydání anglické verze se zatím nic neví, ale dá se odhadovat březen nebo duben.
zdroj: JoWood

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.