zavřít

Obrázky z Civilization III: Play the World

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všichni příznivci klasických strategií jistě s napětím očekávají vypuštění datadisku k Sid Maierově Civilization III, který nese podtitul Play The World.

Ten především přinese plnou podporu multiplayeru. Dále se můžete těšit také na osm nových civilizací a nějaké nové rysy map a terénu. Naše dnešní nové obrázky z Civilization III: Play The World vám kromě úvodní obrazovky představí i některá menu.


nové obrázkykompletní galerie

Civilization III: Play The World bude obsahovat tři různé herní styly pro LAN a Internet. Vedle běžného tahového a simultánního módu, se zde poprvé objeví také zcela beztahový mód. Fanouškové této hry se tak budou moci spolu utkat v rychlých hrách typu Elimination, Regicide nebo Capture the Flag a jiných pro Civilization typických herních stylech. Datadisk například umožňuje také variantu hry po e-mailu, ale i tzv. "horké křeslo". Jak již bylo uvedeno výše, bude Civilization III: Play the World vybavena osmi novými civilizacemi v čele s osmi novými vůdci. Každá z těchto kultur bude pochopitelně mít své specializované jednotky a na mapách se vyskytnou i zcela nové objekty jako např. letiště, základny či radarové věže.
zdroj: UGO

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.