zavřít

Obrázky z brutální akce Punisher

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Život muže jménem Frank Castle se změnil v den, kdy byla zavražděna jeho rodina.

Spolu s jeho milovanými zemřela i část jeho duše a jeho jediným životním cílem se stala odplata. Tak se zrodil "Punisher". Zhruba v polovině minulého měsíce jsme vám přinesli zprávu, že se ve vývojářském studiu Volition Inc. společnosti THQ líhne nová akční hra podle stejnojmenného filmu na motivy komiksu. Původně byly oznámeny pouze konzolové verze této hry, ovšem dodatečně vyšlo najevo, že se chystá také verze pro PC. To všechno jste si ale už mohli přečíst v oné říjnové zprávě. Dnes vám pro změnu můžeme nabídnout nějaké ukázky ze hry a také odkaz na oficiální stránky titulu, kde se samozřejmě můžete najít lecjaké podrobnosti, včetně názorného přehledu arzenálu zbraní.


nové obrázkykompletní galerie

Více než hrdina je hlavní postava The Punisher spíše anti-hrdinou. Jeho metody výslechu a zadržování nepřátel jsou velmi drsné a brutální, s nikým se rozhodně nemazlí a tím méně s lidmi, kteří mají byť jen napřímo něco společného s hrůzným masakrem jeho drahých. Setkání s ním si každý kriminální vryje náležitě hluboko do paměti. Tedy pokud náhodou přežije. Prostředí hry má být velmi interaktivní. Kdo se vám postaví, bude moci zemřít jedním ze 101 různých způsobů. Vydání hry je naplánováno na leden 2005 (pro všechny verze).
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.