Obrázky z akční adventury Full Throttle II
zdroj: tisková zpráva

Obrázky z akční adventury Full Throttle II

6. 5. 2003 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Ještě letos v zimě by se měli všichni, kdo fandí akčním adventurám a vlastní PS2, Xbox nebo PC, dočkat nového pokračování známého titulu Full Throttle, tentokrát s podtitulem Hell on Wheels.

Hra vám opět nabídne roli motorkáře Bena, vůdce motorkářského gangu. S ním a jeho přáteli se vydáte zamezit jistým lidem v plánu zničit město, jehož ulicemi se tak rádi projíždíte. V naší galerii jsou dnes k vidění další nové ukázky z této hry.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Full Throttle II: Hell on Wheels vás coby Bena nechá zažít mnohá dobrodružství okořeněná jeho vlastním sarkasmem a důvtipem. Budete vrženi do interaktivního světa, ve kterém až budete v ráži půjdou v rámci boje rozkopávat dveře, používat objekty jako židle, láhve, apod. Až pojedete na svém upraveném stroji za studeným pivem, levnými součástkami a hlavně pravdou, budete míjet různou krajinu, včetně zpustlých barů, nechutně špinavých autobusových zastávek a pod koly vám bude ubíhat vyhlazený asfalt dlouhé pouštní silnice. Protože jde o adventuru, můžete se těšit na komunikaci s mnoha (asi 50) dalšími postavami, někdy však i nevyhnutelný boj a také řešení různých puzzlí.
zdroj: homepage

korg

Nejnovější články