zavřít

Obrázky z akční adventury Full Throttle II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ještě letos v zimě by se měli všichni, kdo fandí akčním adventurám a vlastní PS2, Xbox nebo PC, dočkat nového pokračování známého titulu Full Throttle, tentokrát s podtitulem Hell on Wheels.

Hra vám opět nabídne roli motorkáře Bena, vůdce motorkářského gangu. S ním a jeho přáteli se vydáte zamezit jistým lidem v plánu zničit město, jehož ulicemi se tak rádi projíždíte. V naší galerii jsou dnes k vidění další nové ukázky z této hry.


nové obrázkykompletní galerie

Full Throttle II: Hell on Wheels vás coby Bena nechá zažít mnohá dobrodružství okořeněná jeho vlastním sarkasmem a důvtipem. Budete vrženi do interaktivního světa, ve kterém až budete v ráži půjdou v rámci boje rozkopávat dveře, používat objekty jako židle, láhve, apod. Až pojedete na svém upraveném stroji za studeným pivem, levnými součástkami a hlavně pravdou, budete míjet různou krajinu, včetně zpustlých barů, nechutně špinavých autobusových zastávek a pod koly vám bude ubíhat vyhlazený asfalt dlouhé pouštní silnice. Protože jde o adventuru, můžete se těšit na komunikaci s mnoha (asi 50) dalšími postavami, někdy však i nevyhnutelný boj a také řešení různých puzzlí.
zdroj: homepage

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.