zavřít

Obrázková nadílka z TOCA Race Driver

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příjemná podívaná čeká všechny milovníky rychlých aut v naší galerii k závodní hře TOCA Race Driver, kterou mají Codemasters v plánu vypustit ve verzi pro PC v březnu 2003.

Tento titul si budete moci na jaře pořídit také pro Xbox. Verze pro PS2 je již v oběhu.


Dnešní nové obrázky vám představí mj. bojovně naladěný modrobílý Daimler Chrysler Eagle Talon dosahující rychlosti až 135 mil za hodinu; zahlédnete sexy pozadí Chevrolet Corvette 1978, dámy v rudém, která se může pochlubit rychlostí až 155 mil/h; spíše než rychlostí vás oslní svými oblými tvary AC Cobra Mk4 CRS a v neposlední řadě je zde vystaven na odiv i světle zelený Dodge Charger, sedmilitrový elegán schopný zvládnout až 150 mil/h. Celkem se ve hře objeví 42 vozidel, pojede se na 32 okruzích a zasoutěžíte si ve 13 různých šampionátech.

Zatímco Xboxová verze TOCA Race Driver nebude podle posledních informací vycházejících z oficiálního diskusního fóra podporovat online hraní přes Xbox Live, PCéčkoví pařani si budou moci užívat plnohodnotného multiplayerového klání jak po LAN, tak po internetu.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.