Novinky o James Bond 007: NightFire
zdroj: Archiv

Novinky o James Bond 007: NightFire

8. 7. 2002 12:58 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Majitelé PS2 se již loni mohli díky Electronic Arts setkat s legendárním Jamesem Bondem, agentem 007, tváří v tvář ve hře James Bond 007: Agent Under Fire.

James Bond 007: NightFire zdroj: Archiv Na začátku tohoto roku se s odvážným hrdinou mohli osobně seznámit také ti, co vlastní Xbox a GameCube. Tentokrát však EA chystají další ze série digitálních bondovek. PC verze vzniká v dílnách společnosti Gearbox Software a objevit by se měla ještě do konce roku. Jde vůbec o první bondovský titul pro PC a jeho název je James Bond 007: Nightfire.

O některých podrobnostech (prostředí, nepřátelé) jste se mohli dočíst v naší minulé zprávě. Protože se ale včera na HomeLANu objevilo interview se zástupcem společnosti EA, můžeme se s vámi dnes podělit o pár nových skutečností.

James Bond proslul mimojiné i tím, že na svých exotických misích používal lecjaké zajímavé a unikátní přístroje, zbraně a vozidla. I James Bond 007: Nightfire bude plný těchto zvláštních hračiček. K dispozici budete mít např. víceúčelové zápěstní hodinky; tzv. "Q-vision" brýle s možností rentgenového, ultračerveného a nočního vidění; q-kameru ukrytou v zapalovači; PDA data-hacker, ad. Chybět nebudou ani vcelku obyčejné zbraně jako plně automatická puška, granátomet a raketomet s vysokým stupněm ničení; různé speciální maskované zbraně.

Hra je navržena tak, že její zcela nelineární konstrukce dá hráčům možnost pustit se do plnění misí dle svého vlastního uvážení s maximální možnou volností. Vyššího skóre však budete moci dosáhnout teprve tehdy, naleznete-li tu pravou rovnováhu mezi všemi Bondovými schopnostmi.

James Bond 007: Nightfire je vytvářen za použití úplně nového grafického enginu, využívajícího možností nejnovějšího hardware. Gearbox Software mají také velké plány ohledně multiplayeru. Právě tím se bude pravděpodobně PCéčková verze hry od konzolových verzí dost lišit. Více podrobností se prý dozvíme až později. V současné době se James Bond 007: Nightfire blíží fázi alfa.

zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články