zavřít

Nové ukázky z RPG/RTS KnightShift

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Zuxxez Entertainment se dnes rozhodla oblažit své fanoušky několika novými screenshoty z připravované hybridní hry s názvem KnightShift.

A proč že je tato hra hybridní? To proto, že kombinuje prvky RPG a real-time strategie. Jejím vývojem se zabývá studio Reality Pump, které své dílo hodlá dokončit někdy v průběhu tohoto čtvrtletí.


nové obrázkykompletní galerie

KnightShift vám bude moci nabídnout tři kampaně. Každá z nich se přitom odehrává v jiné části herního světa. Hráči zastanou role různých hrdinů, se kterými se vydají na cestu za slávou a ctí. Hra je pojata humorným způsobem, proto i řada postaviček, se kterými se v ní setkáte, vyvolá úsměv na tváři. KnightShift vás nenechá vydechnout. Každou minutu budete čelit novým výzvám a úkolům, jako např. záchrana unesené princezny, boj se zuřivým drakem anebo divoké bitky s zrůdnými nepřátelskými monstry vůbec. Protože hra nese prvky RPG, bude se váš hrdina postupně také vyvíjet a vylepšovat své schopnosti, čímž si zároveň bude budovat cestu k lepším zbraním, speciálním brněním nebo magickým předmětům. KnightShift se bude moci pochlubit také multiplayerem až pro osm hráčů.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.