zavřít

Nové ukázky z Humvee Assault

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už před týdnem jsme vás informovali, že společností Infogrames připravovaná akční hra Humvee Assault je hotova a do obchodů má namířeno 15.

dubna. Vývojáři zahájili oslavy dokončení svého díla a při té příležitosti vydali i pár nových ukázek, které nyní můžete zkoumat v naší galerii. Hra se zaměřila na speciální obrněná vozidla - tzv. humvee, která jsou nedílnou součástí všech moderních bojových akcí. Je ironií, že titul, jehož úhlavním motivem je boj proti teroristům přichází zrovna v době, kdy spojenci vedou válku s Irákem, kam se ve hře také podíváte. Nicméně i takové náhody se někdy dějí. Humvee Assault běží na "in-house" enginu zvaném "S.E.E.D.", který společnost vyvíjela více než rok a na jehož vlastnosti je hrdá.


nové obrázkykompletní galerie

A jak hra vypadá? Humvee Assault vás na začátku seznámí s příběhem. Nechá vás shlédnout filmeček, který vás uvede do děje a pak vám předloží úkoly a předmět mise. Vy si sami budete muset ze čtyř nabízených strojů vybrat, který z nich nejlépe sedne pro zadané poslání. Až si ten správný zvolíte, vydáte se na cestu, kterou budete pozorovat z perspektivy třetí osoby. Na svůj vůz nebudete zase tak moc vázáni, avšak vzhledem k zaměření titulu nebude příliš prospěšné jít se samotným vojáčkem proti tanku, byť lehkému ruskému T-60 ;) Celý průběh hry budete v kontaktu se svým velícím důstojníkem, který vám pomůže a bude vás navádět. Jak budete postupovat, bude se zvyšovat náročnost. Přesto bude život vojáka se stavem jeho vozidla úzce spjat. Bez svého Humvee nebudete moci danou misi splnit.

První level se bude odehrávat v Kambodže, v husté džungli. Později se podíváte ale i do pouštních oblastí Iráku, sněhem pokrytého hornatého Afghánistánu, Bosny nebo Kolumbie. Každý level bude jiný a hráči by si měli užít zhruba tak 15 - 20 hodin zábavy, samozřejmě v závislosti na jejich schopnostech. Bohužel však tento titul nenabízí možnost multiplayeru.
zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.