zavřít

Nové ukázky z arkády Terrorist Takedown

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na začátku měsíce jsme vám přinesli první zprávu o nadcházející akční arkádové střílečce s názvem Terrorist Takedown, polského vývojářského týmu City Interactive.

Vydavatelem této hry má být společnost Merscom, která nyní vypustila sadu dalších screenshotů. Všechny si je můžete prohlédnout v naší galerii. K dostání by měl být tento titul už letos v říjnu.


nové obrázkykompletní galerie

Terrorist Takedown dá hráčům do rukou ty nejničivější zbraně, jaké má k dispozici americká armáda, aby se důstojně poprali s hrozbou ze Středního východu - terorismem. Nebudou to jenom zbraně, co vám při této náročné misi bude k dispozici. Ku pomoci vám budou rovněž různé dopravní a bojové prostředky, včetně helikoptér, terénních vozů, aj.
zdroj: 3DGamers

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.