zavřít

Nové shoty z Judge Dredd vs. Death

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Judge Dredd vs.

zdroj: Archiv

Death je nová first-person střílečka z dílny vývojářů Rebellion, kteří se také podíleli na tvorbě prvního dílu Alien vs. Predator. Poprvé jsme Vás o ní informovali v prosinci, přičemž jsme Vám dali k nahlédnutí také několik obrázků. Hlavní postava této FPS - soudce Dredd, se ve Velké Británii proslavil jako komiksová postavička. Protože je tato hra stále ještě v prvotní fázi vývoje, nepodařilo se nám o ní nic bližšího zjistit.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Než bude Judge Dredd vs. Death vydán bude ještě chvíli trvat (vydání je plánováno až na rok 2003), do té doby se jistě pár informací už prosákne a my budeme připraveni Vám je zprostředkovat. Dnes Vám alespoň můžeme nabídnout několik dalších, nových screenshotů.
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.