zavřít

Nové screenshoty z RPG Sacred

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Akční RPG/adventura Sacred vás zavede do fantasy světa, který si budete moci omrknout prostřednictvím jedné z šesti tříd jako jsou temný elf, mág, bojovník (gladiátor) atd., přičemž na výběr budou tři mužské a tři ženské postavy.

Sacred se odehrává na území rozlehlé říše Ancarie, která nabídne snad všechny druhy prostředí od písčitých pouští až po zelené lesy, celkově zhruba dvacítku lokací. Multiplayer by měl zabavit až 16 hráčů.


nové obrázkykompletní galerie

Ačkoliv vydání německé verze hry je stanoveno již na letošní jaro, o anglické podobě Sacred zatím v oficiální rovině nepadlo ani jediné slovo. Předpokládáme, že by mohla být venku do konce roku. Hru vyvíjí i vydává firma Ascaron, která stojí třeba za obchodní RTS Patrician II nebo Port Royale.
zdroj: Worthplaying, homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.